سیاست حفظ حریم خصوصی

این سیاست حفظ حریم خصوصی شیوه ای است که در آن جمع آوری، استفاده، نگهداری و افشای اطلاعات جمع آوری شده از کاربران (هر یک، "کاربر") از وب سایت boomisaz.com ("سایت") تعیین می کند. این سیاست حفظ حریم خصوصی مربوط به سایت و تمام محصولات و خدمات ارائه شده توسط این سایت است.

اطلاعات شناسایی شخصی

ما ممکن است اطلاعات شناسایی شخصی از کاربران را به روش های مختلفی از جمله، اما نه محدود به زمانی که کاربران بازدید از سایت ما، قرار دادن سفارش، و در ارتباط با دیگر فعالیت ها، خدمات، ویژگی ها و یا منابع ما در سایت ما در دسترس است. از نام کاربری، آدرس ایمیل، آدرس پستی، شماره تلفن، اطلاعات کارت اعتباری، ممکن است از طرف کاربران درخواست شود. ما اطلاعات شناسایی شخصی از کاربران را فقط اگر آنها داوطلبانه چنین اطلاعاتی را برای ما ارائه می دهند. کاربران همیشه می توانند از ارائه اطلاعات شناسایی شخصی خودداری کنند، مگر این که ممکن است آنها را از مشارکت در فعالیت های مرتبط با سایت جلوگیری کند.

اطلاعات شناسایی غیر شخصی

ما ممکن است اطلاعات شناسایی غیر شخصی در مورد کاربران را هر زمان که با سایت ما ارتباط برقرار می کنیم، جمع آوری کنیم. اطلاعات شناسایی غیر شخصی می تواند شامل نام مرورگر، نوع کامپیوتر و اطلاعات فنی مربوط به کاربران یعنی ارتباط با سایت ما، مانند سیستم عامل و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و سایر اطلاعات مشابه باشد.

کوکی های مرورگر وب

سایت ما ممکن است از "کوکی ها" برای افزایش تجربه کاربر استفاده کند. مرورگر وب کاربر کوکی ها را بر روی هارد دیسک خود برای اهداف ضبط نگه می دارد و گاهی اوقات برای ردیابی اطلاعات مربوط به آنها. کاربر می تواند تنظیم کند که مرورگر وب خود را از کوکی ها رد کند یا به هنگام ارسال کوکی ها هشدار دهد. اگر این کار را بکنند، توجه داشته باشید که برخی از قسمت های سایت ممکن است به درستی کار نکند.

چگونه از اطلاعات جمع آوری شده استفاده می کنیم

این سایت ممکن است اطلاعات شخصی کاربران را برای اهداف ذیل جمع آوری و استفاده کند:

 

- برای بهبود خدمات مشتری
اطلاعاتی که به شما ارائه می دهیم به ما کمک می کند تا به درخواست های خدمات مشتریان خود پاسخ دهیم و نیازهای بیشتری را پشتیبانی کنیم.
- برای شخصی سازی تجربه کاربر
ما می توانیم اطلاعات را در مجموع جمع آوری کنیم تا بدانیم چگونه کاربران ما به عنوان یک گروه از خدمات و منابع موجود در سایت ما استفاده می کنند.
- برای بهبود سایت ما
ممکن است از بازخوردی که برای بهبود محصولات و خدمات ما ارائه می دهیم استفاده کنیم.
- برای پردازش پرداخت
ما ممکن است از اطلاعاتی که کاربران برای ارائه خدمات به آن سفارش استفاده می کنند در مورد خودشان استفاده کنند. ما این اطلاعات را با احزاب بیرونی به اشتراک نمی گذاریم، مگر اینکه تا حد لازم برای ارائه خدمات.
- برای ارسال ایمیل های دوره ای
ما ممکن است از آدرس ایمیل برای ارسال اطلاعات و به روز رسانی های مربوط به سفارش آنها استفاده کنیم. همچنین ممکن است برای پاسخ به سوالات، سوالات و / یا درخواست های دیگر مورد استفاده قرار گیرد. اگر کاربر تصمیم به انتخاب در لیست پستی ما داشته باشد، آنها ایمیل هایی را که ممکن است شامل اخبار شرکت، به روز رسانی، اطلاعات مربوط به محصول یا خدمات و غیره، و غیره دریافت کنند، دریافت می کنند. اگر هر زمان که کاربر تمایل به لغو اشتراک از دریافت ایمیل های آینده، بنابراین با تماس با ما از طریق سایت ما.
چگونه از اطلاعات شما محافظت می کنیم

ما اطلاعات جمع آوری، ذخیره سازی و پردازش مناسب و اقدامات امنیتی را برای محافظت در برابر دسترسی غیر مجاز، تغییر، افشاء یا تخریب اطلاعات شخصی، نام کاربری، رمز عبور، اطلاعات معاملات و اطلاعات ذخیره شده در سایت ما اتخاذ می کنیم.

تبادل اطلاعات حساس و خصوصی بین سایت و کاربران آن بر روی یک کانال ارتباطی ایمن SSL اتفاق می افتد و با امضای دیجیتال رمزگذاری شده و محافظت می شود.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی شما

ما اطلاعات شخصی شناسایی افراد را به دیگران نمی فروشیم، تجارت نمی کنیم یا اجاره می دهیم. ممکن است ما اطلاعات عمومی جمعیت شناختی عمومی را که به هیچ یک از اطلاعات شناسایی شخصی در مورد بازدیدکنندگان و کاربران با شرکای تجاری ما، وابستگان مورد اعتماد و تبلیغ کنندگان مرتبط نیست برای اهداف فوق الذکر مرتبط نباشیم.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

این سایت دارای اختیار برای به روز رسانی این سیاست حفظ حریم خصوصی در هر زمان است. هنگامی که ما انجام می دهیم، ما تاریخ به روز رسانی در پایین این صفحه را اصلاح می کنیم. ما کاربران را تشویق میکنیم تا اغلب این صفحه را برای هرگونه تغییری بررسی کنیم تا در مورد نحوه کمک به محافظت از اطلاعات شخصی که جمعآوری میکنیم مطلع باشیم. شما تصدیق میکنید و موافقت میکنید که مسئولیت شما این است که به طور مرتب این سیاست حفظ حریم خصوصی را مرور کنید و از تغییرات مطلع شوید.

پذیرش شما از این شرایط

با استفاده از این سایت، شما موافقت خود را با این خط مشی و شرایط خدمات نشان می دهید. اگر با این سیاست موافق نیستید، لطفا از سایت ما استفاده نکنید. ادامه استفاده شما از سایت پس از ارسال تغییرات به این سیاست پذیرفته خواهد شد که شما از این تغییرات.

تماس با ما

اگر سؤالی درمورد این سیاست حفظ حریم خصوصی، شیوه های این سایت یا ارتباط با این سایت دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.logo-samandehi